O mnie

 

Cóż, najtrudniej pisać o sobie.
O osiągnięciach jako zawodnik dużo informacji znajduje się w Wikipedii.
Uprawnienia instruktorskie uzyskałem w 2007 roku.
W latach 2011-2012 pracowałem jako trener kadry kobiet w Polskim Związku Szachowych oraz prowadziłem zajęcia w Młodzieżowej Akademii Szachowej.
W tym okresie seniorki wywalczyły srebrny medal na Mistrzostwach Europy w Grecji.
W roku 2012 na Olimpiadzie Szachowej w Turcji zdałem egzamin na trenera FIDE.
Zapraszam do małej galerii.
 

internetowy sklep szachowy, sklep z szachami, szachy, literatura szachowa, szachownica demonstracyjna, zegar szachowy, arcymistrz internetowy sklep szachowy, sklep z szachami, szachy, literatura szachowa, szachownica demonstracyjna, zegar szachowy, arcymistrz internetowy sklep szachowy, sklep z szachami, szachy, literatura szachowa, szachownica demonstracyjna, zegar szachowy, arcymistrz internetowy sklep szachowy, sklep z szachami, szachy, literatura szachowa, szachownica demonstracyjna, zegar szachowy, arcymistrz internetowy sklep szachowy, sklep z szachami, szachy, literatura szachowa, szachownica demonstracyjna, zegar szachowy, arcymistrz internetowy sklep szachowy, sklep z szachami, szachy, literatura szachowa, szachownica demonstracyjna, zegar szachowy, arcymistrz

Kilka słów oraz zdjęć związanych z solvingiem.

Pierwszym turniejem, w którym wystąpiłem były Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Rozwiązywaniu Zadań Szachowych, które odbyły się w Łowiczu w 2010 roku. Zająłem tam wysokie 8 miejsce (4 wśród Polaków).

Kolejne zawody, w których wziąłem udział odbyły się również w Łowiczu w 2011 roku. Były to jednak już Mistrzostwa Europy, w których uplasowałem się na 7 miejscu (3 wśród Polaków!). Po tym turnieju awansowałem do Kadry Polski i zostałem powołany na Mistrzostwa Świata.

Na Mistrzostwach Świata w Jesi (Włochy, 2011) zdobyłem swój pierwszy medal w solvingu. Drużyna złożona z Piotra Murdzi, Kacpra Pioruna i mnie nie dała szans przeciwnikom zajmując 1 miejsce!

Na kolejny medal nie czekałem zbyt długo i wiosną 2012 zająłem 3 miejsce w Mistrzostwach Polski w Warszawie. Na uwagę zasługuje fakt, że uzyskałem taki sam wynik punktowy jak wielokrotny mistrz świata Piotr Murdzia!

Następne zawody były również wielkim sukcesem. We wrześniu 2012 polska drużyna w tym samym składzie (Murdzia, Piorun, Miśta) zdobyła już po raz 4 z rzędu złoty medal na Mistrzostwach Świata, króre odbyły się w Kobe (Japonia).

Zapraszam do galerii zdjęć z przebiegu Mistrzostw świata w solvingu w Kobe w Japonii