Twój Internetowy Sklep Szachowy

Nasz klub


Bartosz Trzeciak w czasie ferii wybrał się do Biskupca. Na stronie www.wmzszach.republika.pl/ zakładka> Wyniki znajduje się fotorelacja oraz szczegółowe wyniki.
W dniach 2-3 luty w Gdańsku uczestniczył w Zimowym Turnieju Szachowym dla zawodników do 1600. Szczegóły na http://www.chessarbiter.com/turnieje/2013/ti_202/


Aleksander Miśta w dniach 25.01. - 03.02.2013 wystąpił w VI Międzynarodowym Turnieju Szachowym w Górze Św. Anna. Udział w tych zawodach może zaliczyć do udanych. Zajął I-II miejsce, przegrywając punktacją pomocniczą zaledwie o 0,5 pkt. Uzyskał 8 z 10 partii. Szczegółowe wyniki na www.chessarbiter.com/.


Nie spoczywa na laurach najlepsza juniorka z klubu MLKS Ostródzianka. W silnym kobiecym turnieju w Gdańsku okazała się najlepsza, a w dodatku wypełniła normę na I kategorię. Turniej odbywał się w grudniu 2012 oraz styczniu 2013 (dwa zjazdy weekendowe). Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie www.chessarbiter.com/. Dla przypomnienia informuję, że w tym roku po raz trzeci będzie grała w finałach Mistrzostw Polski juniorów. Na codzień uczy się w Gimnazjum Salezjańskim.


Na początku roku 12.01.2013 w Domu Harcerza został zorganizowany Turniej Klasyfikacyjny na V i IV kategorię szachową. Mimo trudnych, zimowych warunków do Ostródy stawiło się 28 uczniów z Działdowa, Samborowa, Olsztyna i Ostródy. Swe pierwsze normy uzyskało 6 zawodników w tym 3 z ostródzkich szkół. Należy podkreślić liczny udział przedszkolaków. Obecnie we wszystkich przedszkolach chętni mogą poznać podstawowe zasady tej jakże popularnej gry logicznej. Organizatorem zawodów był klub MLKS Ostródzianka a sędziowali Mirosław Orłowski i Cezary Klimek. Szczegółowe wyniki www.wmzszach.republika.pl/ zakładka> Wyniki.


W dniach 27 - 30.12.2012 odbył się XV Kętrzyński Festiwal Szachowy. Chwilę przerwy od nauki wykorzystała A. Wierzbowska i poświęciła się swojej ulubionej pasji. Oczywiście wystartowała w mocniejszej grupie, dającej możliwości gry z dużo silniejszymi zawodnikami. Komplet wyników na stronie www.chessarbiter.com/.


Mistrzostwa Europy w Szachach Szybkich i Błyskawicznych odbyły się w Warszawie w Pałacu Kultury i Nauki w dniach 14-16.12.2012. Tradycyjnie nie zabrakło naszych akcentów. K. Jakubowski wziął udział tylko w ME Błyskawicznych ze względu na obowiązki związane z pracą zawodową. Zajął 50 miejsce na 444 startujących. Jean-Pierre Le Roux wypadł lepiej plasując się na 21 miejscu. Strona ME. W ME w Szachach Szybkich wystąpił również A. Miśta, S.Bednarek i A. Wierzbowska. Olek zajął miejsce 23, Le Roux 36, S. Bednarek 147, a Ola 487. Startowało ponad 700 szachistów z całej Europy.


spa warszawa : http://www.blogster.com/snoringsolutions210/encountering-the-workstation-display-screen-for-hours-on-end-can-be-really-tense-not-really-solely-should-it-pressure-the-eyesight-it-als : Sheikh Saud bin Saqr Al Qasimi Foundation : hotel płock hotele' : drukarkifiskalne.com